PODZIEL SIĘ

Po sukcesie ubiegłorocznej, pierwszej edycji rajdu na orientację wokół jeziora Żółkin, ponownie Gmina Bełchatów zaprasza do Zawadowa. Przed nami rodzinna zabawa w pięknych okolicznościach przyrody, lasu i niezwykle urokliwego jeziora Żółkin. Z mapą w ręku ruszaj ku przygodzie i atrakcyjnym nagrodom.

ŻÓŁKIN 2024 to rodzinna, drużynowa zabawa rowerowa na orientację. Do sportowo-rekreacyjnej zabawy zapraszamy rodzinne zespoły, w składzie od dwóch (rodzic lub opiekun i dziecko do lat 16) do pięciu osób (maksymalnie dwie osoby dorosłe).

Rajd na orientację nie ma sztywno wyznaczonej trasy. W okolicach jeziora Żółkin i Zawadowa będzie 10 punktów kontrolnych, do których trzeba będzie dotrzeć kierując się mapą. Jak informują organizatorzy, to, jaką drogą pojedziecie, zależy już od Was. Nie będzie prowadzonej klasyfikacji, ale aby wziąć udział w rozdaniu nagród trzeba potwierdzić obecność w przynajmniej siedmiu punktach kontrolnych.

Do wygrania ciekawe nagrody. Jak informuje gmina Bełchatów, w tym roku rozszerzono liczbę uczestników do 50 drużyn. Ale uwaga, pierwszeństwo w zapisach mają mieszkańcy Gminy Bełchatów.

Rajd odbędzie się 25 maja. Start o godzinie 11:00

Obowiązują zapisy. Więcej informacji na facebookowej stronie Gminy Bełchatów.

źródło: Gmina Bełchatów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here