PODZIEL SIĘ

Koszenie trawy to regularny element pielęgnacyjny. Jak mówią specjaliści, systematyczne cięcie trawy sprawia, że ta gęsto się krzewi, równo rośnie i ma ładny kolor. Jednak zbyt krótko ścięte źdźbła mogą sprawić, że trawa będzie wysychać – i właśnie z takim problemem zgłosił się do nas jeden z naszych telewidzów.

Zdjęcia do materiału video nagraliśmy kilka dni temu – wtedy też pracownicy PGM-u na zlecenie wspólnoty mieszkaniowej prowadzili pierwsze koszenie zieleni zlokalizowanej tuż przy blokach na os. Binków przy ulicy Turkusowej. Nasz telewidz pyta dlaczego trawa jest koszona tak krótko? – z tym pytaniem udaliśmy się do bełchatowskiego magistratu.

Przy pielęgnacji trawnika warto pamiętać, że nie można go przycinać ani za krótko ani zbyt długo – to bowiem nie wpłynie dobrze na jego kondycję. Naszemu telewidzowi dziękujemy za zwrócenie na to uwagi – z pewnością będzie to cenna informacja także dla osób, które mają swoje przydomowe ogrody.

Więcej w materiale video.

2 KOMENTARZE

  1. A ja się pytam dlaczego zarządcy nieruchomości niszczą drzewa i gniazda ptaków w okresie lęgowym, np to co zrobiono przy bloku 131 na Dolnośląskim….

    2

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here