PODZIEL SIĘ

Choć sezon Plusligi dawno już minął, siatkarska rywalizacja powróciła na parkiet hali Energia. Na boisku pojawili się fani drużyny i siatkarze bełchatowskiej Skry.

Hala Energia w minioną sobotę ponownie gościła miłośników siatkówki. Mimo zakończonego sezonu Plusligi na bosku można było zobaczyć grających siatkarzy PGE GIEK Skry Bełchatów – a wszystko za sprawą wyjątkowego Turnieju Sponsorów PGE GiEK Skry Bełchatów.

Sponsorzy, partnerzy, kibice oraz pracownicy bełchatowskiego klubu, którzy zwykle zasiadali na trybunach bełchatowskiej hali tym razem założyli sportowe stroje i przystąpili do rywalizacji – a ta można śmiało powiedzieć była zacięta.

Wszystkie drużyny, przy wsparciu zawodników PGE GiEK Skry, pokazywały umiejętności, których nie powstydziliby się profesjonalni sportowcy. Wydarzeniu towarzyszyły nie tylko siatkarskie emocje, ale przede wszystkim radość i świetna zabawa.

Po pierwszej fazie turnieju wyłoniono cztery zespoły, które rywalizowały o medale. W meczu o brąz zmierzyły się drużyny Wiecznie Młodzi i Corpo. O mistrzostwo rywalizowali COMPRA Recykling i Posesja. Triumfatorem Turnieju okazali się kibice bełchatowskiej Skry, grający pod szyldem drużyny Posesja.

Klasyfikacja końcowa:
I MIEJSCE – Posesja
II MIEJSCE – COMPRA Recykling
III MIEJSCE – Wieczni Młodzi
IV MIEJSCE – Corpo
V MIEJSCE – PGE GiEK S.A., Klub Kibica PGE GiEK Skry, Pełna Micha, #TeamSkra

źródło: PGE GiEK Skra Bełchatów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here