PODZIEL SIĘ

Bełchatów będzie świętował – przed nami XLIII Dni Bełchatowa. Te odbędą się w przedostatni weekend czerwca. Kogo zobaczymy na scenie?

Tradycyjnie przez trzy dni bełchatowianie będą świętować dni miasta. Dni Bełchatowa odbędą się, tak jak w ubiegłych latach w czerwcu. Wydarzenie zbiegnie się z zakończeniem roku szkolnego. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dbając o to, by każdy znalazł coś dla siebie.

Dni Bełchatowa wystartują w piątek, 21 czerwca. Wówczas impreza odbywać się będzie na scenie plenerowej przy MCK PGE Giganty Mocy. Gwiazdą wieczoru będzie O.S.T.R.

Na dwa kolejne dni Dni Bełchatowa przeniosą się na błonia przy Muzeum Regionalnym – na scenie w sobotę zaprezentują się Topky oraz Skolim, natomiast w niedzielę wystąpi Lady Pank oraz Lackluster feat. Zalia.

zdjęcie: archiwum

5 KOMENTARZE

 1. To nie potrzebna i kosztowana impreza. Można coś takiego zorganizować np co 5 lat. Potrzebna jest kasa na remont kamienic, mieszkań itd a nie „igrzyska dla ludu”. Żądam też wprowadzenia płatnych parkingów w centrum i płatnej dobrze zorganizowanej komunikacji.

  0

  2
  • Jak to prowincja, czego się tu spodziewać jak większość torfiarzy słucha disco polo. W naszym mieście teatr czy opera były by bardzo deficytowe. Partie polityczne typu PiS czy podobne traktują to jako teren ubogi w inteligencję i co za tym idzie skłonny do populizmu. Warto tu być bo głosy robotników są ważne dla nich………

   0

   0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here