PODZIEL SIĘ

W najbliższy piątek, 28 czerwca, Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie zaprasza do udziału w pikniku promującym bezpieczny wypoczynek. Co przygotowano dla najmłodszych?

Jak zaznaczają organizatorzy – piątkowy piknik to cykliczne wydarzenie, na którym eksponujemy współpracę Powiatu Bełchatowskiego ze służbami czuwającymi nad bezpieczeństwem mieszkańców.

Na terenach zielonych PCS zaprezentują się: Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie i Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bełchatowie, ratownicy wodni ze Stowarzyszenia Przyjaciół Pływania i bełchatowski Sanepid. Przeprowadzone zostaną pokazy, szkolenia i prelekcje oraz rozdawane będą ulotki promujące zasady bezpiecznego wypoczynku. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję obejrzeć sprzęt i pojazdy, używane na co dzień w pracy służb.

Na bieżni stadionu promowane będą umiejętności sportowe i dbałość o kondycję fizyczną. Przygotowany zostanie sportowy tor przeszkód Krasnal Kross. Każdy uczestnik wydarzenia będzie mógł zdobyć dyplom jego ukończenia, startując w biegu na czas. Otrzyma za to voucher na zimne napoje lub lody do wykorzystania na miejscu. Będzie to możliwe w godzinach od 10:00 do 15:00.

źródło, zdjęcie: PCS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here