PODZIEL SIĘ

Nad powiatem bełchatowskim przeszły burze z intensywnymi opadami deszczu. Burzom towarzyszyły porywy wiatru dochodzące do 70 km/h.

Zgodnie z zapowiedzią synoptyków z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej nad nasz region przyszły niebezpieczne burze. Wydano alert drugiego stopnia.

Po godzinie 16:30 nad Bełchatów i powiat bełchatowski nadciągnęły silne opady deszczu. Nie odpuszczał także silny wiatr, który spowodował w kilku miejscach szkody.

Jak informowali bełchatowscy strażacy z każdą minutą zgłoszeń przybywało – zgłoszenia dotyczyły głównie powalonych drzew i usuwania konarów.

Sporo strachu najedli się mieszkańcy jednego z domów jednorodzinnych przy ulicy Męczenników Katyńskich. Tam silny poryw wiatru złamał drzewo, które spadło na dach – potrzebna była pomoc bełchatowskich strażaków.

Kilka ulic dalej, przy ulicy R. Weigla silny podmuch wiatru przewrócił drzewo, które oparło się o ogrodzenie – także potrzebna była interwencja służb.

Skutki nawałnicy były widoczne także przy skrzyżowaniu 1 Maja z Dąbrowskiego, wiatr przewrócił znaki drogowe oraz złamał drzewo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here