PODZIEL SIĘ

Ponad 150 kolarzy przemknęło wczoraj przez Bełchatów w ramach 35. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków.

Wczoraj miłośnicy kolarstwa pojawili się przy ulicy Staszica – bo własnie tędy przebiegał 3 etap trasy 35. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków.

Kilka minut po 15:00 uczestnicy wyścigu wjechali na teren powiatu bełchatowskiego od miejscowości Stradzew w powiecie piotrkowskim. W powiecie bełchatowskim kolarze przejechali przez miejscowości: Niedyszyna, Myszaki, natomiast w Bełchatowie ulicami: Olsztyńską, Staszica, Czyżewskiego w kierunku Postękalic. Docelowo mieli dojechać do Kielc… ale tak się nie stało.

Jak informują organizatorzy po przejechaniu przez kolarzy premii w Woli Krzysztoporskiej, i przekroczeniu 85 kilometra wyścig został zatrzymany – powodem była gigantyczna burza z piorunami. Komisja sędziowska po zasięgnięciu opinii organizatora podjęła decyzję o anulowaniu etapu – powiedział Paweł Skorek, Komisarz II wyścigu. Dyrektorzy sportowi grup zgodzili się z decyzją i etap zakończył się przed Starą Wsią w województwie łódzkim.

źródło: wyscig.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here