PODZIEL SIĘ

Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło 1 lipca 2024 roku, po godzinie 4.00, w miejscowości Mierzynów (gmina Rusiec). Policjanci apelują o ostrożność za kierownicą i bezpieczną jazdę

Bełchatowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Bełchatowie wyjaśniają okoliczności śmiertelnego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło 1 lipca 2024 roku po godzinie 4.00, na drodze krajowej K-74 w miejscowości Mierzynów, na terenie gminy Rusiec, w powiecie bełchatowskim. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki BMW, 22-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, nie zastosował się do znaku STOP i wjechał wprost pod prawidłowo jadącą ciężarówkę, kierowaną przez 43-letniego mieszkańca powiatu kieleckiego. W wyniku zderzenia pojazdów, na skutek odniesionych obrażeń, śmierć na miejscu poniósł kierowca bmw. Na miejscu wypadku pracowały służby ratunkowe. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz pojazdów, zabezpieczyli ślady związane z wypadkiem.

Apelujemy o ostrożność za kierownicą, bezpieczną jazdę, stosowanie się do znaków i przepisów obowiązujących w ruchu drogowym. Każde, nawet z pozoru błahe zignorowanie przepisów, zlekceważenie senności czy zmęczenia mogą być przyczyną tragedii na drodze. W tym roku to już 6 wypadek ze skutkiem śmiertelnym na drogach powiatu bełchatowskiego.

źródło, zdjęcie: nadkom. Iwona Kaszewska/KPP w Bełchatowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here