PODZIEL SIĘ

Rada Nadzorcza spółki PEC wybrała nowego prezesa – został nim Łukasz Rutka. Sprawdziliśmy wykształcenie i doświadczenie następcy Grzegorza Zegarka.

Po emisji naszego materiału w związku ze zmianami jakie zaszły w miejskiej spółce na naszej skrzynce e-mailowej pojawiła się wiadomość od Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej. W treści możemy przeczytać: Rada Nadzorcza podczas posiedzenia 5 lipca podjęła decyzję o odwołaniu ze składu zarządu Grzegorza Zegarka, natomiast z dniem 6 lipca powołaniu na to stanowisko Łukasza Rutkę.

Kwestie zmian w organach spółki leżą w gestii uprawnień zarządczych wspólników spółki a spółka nie komentuje podjętych decyzji w tym zakresie. Podobnego zdania jest także bełchatowski magistrat, który także nie komentuje zmian personalnych w spółkach.

Odnośnie wykształcenia nowego prezesa możemy przeczytać, że skończył on studia wyższe na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, kierunek Geografia z Ochroną Środowiska oraz studia podyplomowe w Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie na kierunku Systemy Informacji Geograficznej.

Jeśli chodzi o doświadczenie to Łukasz Rutka prowadził własną działalność gospodarczą. Jak sam zaznacza od kilku lat związany jest także z Bełchatowem poprzez bliską współpracę z lokalnymi przedsiębiorcami w zakresie doradztwa biznesowego.

3 KOMENTARZE

  1. Z jakiego miasta pochodzi nowo powołany Prezes z związku zapowiedziami P.Mariana z kampanii wyborczej przejrzstosci i jak to miało być pięknie

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here