PODZIEL SIĘ

Dziś dzień szczególny. We wszystkich szkołach kończy się rok szkolny i zaczynają się upragnione wakacje. Dla części uczniów to zakończenie roku było wyjątkowe. Koniec nauki w klasach ósmych to zakończenie jednego z ważniejszych rozdziałów w życiu i początek nowych wyzwań. My z kamerą odwiedziliśmy Szkołę Podstawową nr 9. Podstawówkę skończyły tu cztery ósme klasy.

W czasie oficjalnej uroczystości oprócz okolicznościowych przemówień wręczono nagrody najlepszym uczniom. Wyróżnienia przyznawano zarówno za osiągnięcia szkolne jak i te zdobywane poza szkołą. Krótka część artystyczna zakończyła oficjalną część i uczniowie przeszli do swoich klas, gdzie otrzymali świadectwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here