Dziś dzień szczególny. We wszystkich szkołach kończy się rok szkolny i zaczynają się upragnione wakacje. Dla części uczniów to zakończenie roku było wyjątkowe. Koniec nauki w klasach ósmych to zakończenie jednego z ważniejszych rozdziałów w życiu i początek nowych wyzwań. My z kamerą odwiedziliśmy Szkołę Podstawową nr 9. Podstawówkę skończyły tu cztery ósme klasy.
W czasie oficjalnej uroczystości oprócz okolicznościowych przemówień wręczono nagrody najlepszym uczniom. Wyróżnienia przyznawano zarówno za osiągnięcia szkolne jak i te zdobywane poza szkołą. Krótka część artystyczna zakończyła oficjalną część i uczniowie przeszli do swoich klas, gdzie otrzymali świadectwa.





