Urząd Miasta Bełchatowa ogłosił nabór na stanowisko Zastępcy Dyrektora Wydziału Oświaty. Jakie wymagania musi spełnić kandydat?
W zakresie wykształcenia konieczne jest ukończenie studiów wyższych kierunek: zarządzanie oświatą lub pedagogika wraz z ukończonymi studiami podyplomowymi w zakresie zarządzania oświatą.
Staż pracy: minimum 4 lata pracy/ okresów innych niż wynikające ze stosunku pracy lub wykonywanie przez co najmniej 4 lata działalności gospodarczej o charakterze zgodnym z wymaganiami na stanowisku, minimum 1 rok pracy na stanowisku kierowniczym w publicznych jednostkach oświatowych lub w podmiotach zajmujących się obsługą publicznych jednostek oświatowych, znajomość przepisów prawa, w szczególności ustaw: o samorządzie gminnym, Prawo oświatowe, o systemie oświaty, Karta nauczyciela, o finansach publicznych, o finansowaniu zadań oświatowych, Kodeks postępowania administracyjnego, o dostępie do informacji publicznej.
Wymagania dodatkowe umiejętność myślenia analitycznego, duże zaangażowanie w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów, umiejętność pracy pod presją czasu.
Forma zatrudnienia to umowa o pracę na czas określony
Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do dnia 10 sierpnia 2026 r. (liczy się data wpływu do Urzędu)





