PODZIEL SIĘ

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na wystawę malarstwa Renaty Kaczmarek, którą będzie można oglądać już od 10 września na dolnym foyer MCK Giganty Mocy.

Artystka od najmłodszych lat związana jest z malarstwem, które z czasem stało się jej największą pasją i nieodłączną częścią życia. Tworzy głównie w technice akrylowej i pastelami olejnymi, ale chętnie sięga również po inne formy, eksperymentując i łącząc malarstwo abstrakcyjne z realistycznym. Jej obrazy często mają charakter strukturalny, co nadaje im wyjątkową głębię i wyrazistość.

Wernisaż zakończy uroczysty finisaż 21 września 2025 roku o godzinie 17:00, podczas którego będzie okazja do spotkania z artystką i rozmowy o jej twórczości.

źródło: MCK Bełchatów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here