PODZIEL SIĘ

W minioną niedzielę sala koncertowa Miejskiego Centrum Kultury „Giganty Mocy” wypełniła się miłośnikami muzyki a wszystko za sprawą koncertu „W melodii pamięci”, który był połączony z oficjalną premierą albumu „Bełchatów – miasto i tożsamość”.

Na scenie zaprezentował się Chór Kantylenka, soliści grupy BAT-PKP i laureaci przeglądu „Moja Ojczyzna”.

Głównym punktem programu była oficjalna premiera płyty pn. „Bełchatów – miasto i tożsamość” – to pierwszy w historii projekt muzyczny w całości dedykowany dziejom, mieszkańcom i tożsamości miasta. Piosenki zebrane na płycie powstały jako owoc pracy nad spektaklem „Bełchatów – miasto i jego tożsamość. Opowieść w kilku aktach” w reżyserii Katarzyny Pawłowskiej, którego premiera odbyła się 12 października 2025 roku w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie.

źródło: MCK Bełchatów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here