PODZIEL SIĘ

W sobotnie popołudnie, poprzedzające najkrótszą noc w roku w parku za Muzeum Regionalnym w Bełchatowie zorganizowano bardzo ciekawe wydarzenie. “Wianki nad Rakówką” bo tak nazwano tą imprezę to nawiązanie do ludowych, staropolskich tradycji. Zgromadzeni – przy akompaniamencie kapeli Bełchatowianie, korzystali z atrakcji polegających m.in. na wyplataniu wianków. Zainteresowani mogli też spotkać się z wieloma przedstawicielami organizacji społecznych czy kulturalnych. Głównym punktem wydarzenia był występ grupy folklorystycznej “Rajka”. Występ zakończyło puszczanie wcześniej przygotowanych wianków. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here