PODZIEL SIĘ

Do Polski nadciągają upały – jak informuje instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w sobotę w województwie łódzkim w tym powiecie bełchatowskim możemy spodziewać się bardzo wysokich temperatur.

Lekarze przypominają, że wszyscy musimy pamiętać o regularnym nawadnianiu organizmu, w jadłospisie uwzględnijmy lekkostrawne potrawy oraz chrońmy skórę przed nadmiernym promieniowaniem UV.

Bełchatowski Sanepid radzi jak sobie w tych trudnych warunkach radzić

Więcej w materiale wideo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here