Do Polski nadciągają upały – jak informuje instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w sobotę w województwie łódzkim w tym powiecie bełchatowskim możemy spodziewać się bardzo wysokich temperatur.
Lekarze przypominają, że wszyscy musimy pamiętać o regularnym nawadnianiu organizmu, w jadłospisie uwzględnijmy lekkostrawne potrawy oraz chrońmy skórę przed nadmiernym promieniowaniem UV.
Bełchatowski Sanepid radzi jak sobie w tych trudnych warunkach radzić
Więcej w materiale wideo




