PODZIEL SIĘ

Tweet

Wielki Test z Języka Angielskiego za nami. Pierwszy raz w Bełchatowie zorganizowano takie wydarzenie, w którym wzięło udział ponad 70 osób.
Wielki Test Języka Angielskiego to wydarzenie ogólnopolskie. To już droga edycja w 2012 roku w 35 miastach Polski ponad 5000 Polaków udowodniło, że zna angielski. W tym roku po raz pierwszy imprezę zorganizowano w Bełchatowie, wzięło w niej udział ponad 70 osób.

Uczestnicy którzy chcieli wziąć udział w przedsięwzięciu musieli najpierw się zarejestrować, mogli także wymyślając hasło promocyjne dla Helen Doron wziąć udział w konkursie.
Asia ma 10 lat, od dwóch lat uczy się języka angielskiego i jak sama przyznaje lubi ten język. Sam test aż taki straszny nie był przyznaje.Do konkursu zapisał Asię jej tata, który prócz wiedzy córki chciał też sprawdzić swoje umiejętności.
Gościem specjalnym imprezy był Michał Bąkiewicz były siatkarz Skry Bełchatów. Michał także sprawdził swe umiejętności,aczkolwiek problem sprawiła mu gramatyka.
Organizatorzy już planują kolejną edycję imprezy, mając nadzieje, że weźmie w niej udział jeszcze większa liczna uczestników.

TagiAktualności

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here