PODZIEL SIĘ

Tweet

„Ósemka” czyli droga krajowa która przebiega przez nasze miasto, zimą była dla kierowców utrapieniem, dziura na dziurze. Mimo że teraz dziury są już połatane, to droga dalej jest w kiepskim stanie,ale są pieniądze na jej remont.
Starosta Powiatu Bełchatowskiego otrzymał informację od Iwony Renaty Zatorskiej – Sytyk, dyrektor łódzkiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad że w bieżącym roku zaplanowany jest remont drogi krajowej numer 8 na odcinku Bełchatów – Mzurki. Jak zaznacza Szczepan Chrzęst starosta powiatu jest to bardzo dobra informacja i dla władz powiatu i dla użytkowników tej drogi. Jednak dalej wielka bolączką pozostaje ruch tranzytu przez Kącik-Mzurki.
Starosta nie ukrywa, że ma dość takiej sytuacji,w której ciężkie samochody rozjeżdżają drogi powiatu bełchatowskiego. I jak mówi zrobi co w jego mocy- by tę sytuację zmienić.
Czy staroście uda się na władzach Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad wyegzekwować zmiany, dotyczące ruchu tranzytowego? To okaże się być może już za kilka tygodni.

TagiAktualności

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here