PODZIEL SIĘ

Tweet

Łączy ich ta sama pasja-czyli samochody, zjeżdżają z całej Polski, by spędzić razem czas i przy okazji dobrze się bawić, właśnie trwa XXIII Zlot Klubu ROVERki.pl
W Ośrodku Sportu i Rekreacji „Wawrzkowzina” trwa XXIII Zlot Klubu ROVERki.pl.Jest to impreza o charakterze sportowo – integracyjnym. Jej uczestnicy przyjeżdżają z całej Polski, by zaprezentować swoje samochody, ale także sprawdzić się w próbach sportowych które co roku są inne.
Miłośnicy tych marek spotykają się przynajmniej dwa razy w roku. Tym razem padło na okolice Bełchatowa. Wspólna pasja i zainteresowania sprawiają, że tak pozytywnie zakręceni ludzie stanowią jedną dużą rodzinę, którzy co warto dodać z chęcią pokonują setki kilometrów by razem pobyć dwa bądź trzy dni.
Stowarzyszenie do którego należą miłośnicy marki rover istnieje od 2001 roku. Jego celem jest gromadzenie na internetowym forum właścicieli i miłośników samochodów ROVER i MG, tak by mogli się oni dzielić swoimi doświadczeniami z eksploatacji samochodów i nieść sobie wzajemną pomoc w tym zakresie.

TagiAktualności

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here