PODZIEL SIĘ

Tweet

Starosta bełchatowski Szczepan Chrzęst nie chce już wypowiadać się na temat przejęcia przez miasto stadionu i boisk treningowych gks-u, dlaczego? Tego nam nie wyjaśnił
Bardziej chętni do rozmowy byli pozostali członkowie zarządu powiatu czyli Marek Jasiński wicestarosta powiatu i członek zarządu Elżbieta Kudaj, starosta Szczepan Chrzęst nie chciał z nami rozmawiać w sprawie głosowania zarządu nad przejęciem stadionu i boisk treningowych gks-u. W skrócie – powiat wyraził chęć przejęcia obiektów przy Sportowej kilka miesięcy temu, kilka dni temu miało dojść do oficjalnego przejęcia, ale do tego nie doszło. Więc Jacek Kaczorowski prezes PGE GiEK SA obiekty te przekazał miastu, starosta tym wydarzeniem był zbulwersowany i narzekał, że o spotkaniu na którym miały zapaść decyzje nic nie wiedział, prezes Kaczorowski jasno skomentował słowa starosty, że ten nie mówi prawdy i termin spotkania sam wybrał.

Skąd takie zamieszanie? Czemu starosta nie chce się już w tym temacie wypowiadać? Być może dlatego, że jak powiedzieli pozostali członkowie zarządu, Krzysztof Gajda i starosta nie chcieli przejąć tych obiektów sportowych, ale dlaczego Szczepan Chrzęst o tym nie powiedział otwarcie nie wiadomo. Sprawa można powiedzieć, że jest zakończona to miasto przejmie obiekty, ale niesmak po całym zamieszaniu pozostał.

TagiAktualnościBełchatów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here