PODZIEL SIĘ

Tweet

Wspaniała zabawa, rozmaite konkursy, występy cheerleaderek i prezentacja I zespołu GKS Bełchatów – to tylko część atrakcji, jakie czekają sympatyków „Brunatnych”podczas III Rodzinnego Pikniku z GKS Bełchatów.

Jak co roku na wszystkich przybyłych sympatyków czekać będą rozmaite atrakcje. Organizatorzy zadbają i o najmłodszych i o najstarszych przyjaciół klubu. Nie zabraknie specjalnego namiotu Sektora Rodzinnego, w którym dzieci będą mogły miło i aktywnie spędzić czas. Zorganizowana zostanie także zabawa taneczna "Mamutowe Disco". Dla nieco starszych klub przygotował ciekawe konkursy z nagrodami oraz wzorem ubiegłego roku pokaz treningu zapaśniczego na pełnowymiarowej macie.

Nie zabraknie oczywiście prezentacji I zespołu GKS Bełchatów, którą poprzedzi prezentacja wszystkich drużyn występujących w bełchatowskim klubie. Tradycyjnie będzie można zakupić oficjalne gadżety klubowym namiocie oraz odwiedzić stoisko Stowarzyszenia Sympatyków GKS Bełchatów. Tegoroczna zabawa odbędzie się w piątek 19 lipca, tradycyjnie na Placu Narutowicza w godz. 18 – 22.

Źródło: gksbelchatow.com

TKB – Piknik rodzinny – 11.10.2013

TagiSportBełchatówGKS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here