PODZIEL SIĘ

Tweet

Dużymi krokami zbliża się kolejne święto fanów siedmiokrotnego Mistrza Polski. Na przełomie sierpnia i września odbędzie się trzeci Ogólnopolski Zlot Kibiców PGE Skry Bełchatów. To wyjątkowa impreza, na którą zjeżdżają fani z najbardziej odległych zakątków kraju. Podczas zlotu, Bełchatów zmienia barwy na żółto-czarne. Tak było dwa lata temu kiedy zlot organizowany był po raz pierwszy.

Na placu Narutowicza można było obejrzeć prezentację całej drużyny, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z siatkarzami, otrzymać autografy, a także wziąć udział w wielu konkursach z cennymi nagrodami W ubiegłym roku zlot zorganizowano w Dworku Olszewskich. Imprezie podobnie, jak podczas pierwszego zlotu, towarzyszyły liczne atrakcje i konkursy, w których do wygrania były pamiątki związane z klubem.

W sąsiedztwie sceny ustawione było stanowisko xbox kinect, na którym można było spróbować swoich sił w siatkówce rywalizując z graczami Skry, a także pomalować sobie twarz w ulubione barwy Skry. Wieczorem zaś przygrywał zespół Video Jak będzie w tym roku? Organizatorzy dopinają obecnie wszystkie szczegóły. Zlot najprawdopodobniej odbędzie się 30 sierpnia. Więcej informacji o tegorocznym zlocie już niebawem.

TKB – III Zlot kibiców Skry – 11.10.2013

TagiSportBełchatówSKRA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here