PODZIEL SIĘ

Tweet

Stare monety, militaria, pocztówki i zdjęcia, rzemiosło i rękodzieło ludowe oraz wszelkiej maści bibeloty – w niedzielę część parku przy Dworku Olszewskich zamieniła się w targ staroci z prawdziwego zdarzenia. W minioną niedzielę w parku przy Muzeum Regionalnym królowały rzeczy z tzw "duszą" i rękodzieło. Miłośnicy motoryzacji mieli natomiast okazję, podziwiać pierwszy w powojennej historii Polski samochód produkowany seryjnie czyli "Warszawę".
Bełchatowianie, którzy odwiedzili to miejsce mieli niepowtarzalną okazję, aby zakupić coś oryginalnego i niepowtarzalnego m.in. stare monety, militaria, wyroby mosiężne, znaczki, pocztówki, medale obrazy oraz biżuterię, narzuty i obrazki haftowane lub malowane kawą.
Pan Włodzimierz ma w swojej kolekcji monety, które jeśli chciałoby się kupić trzeba byłoby wydać na nie kilkaset złotych. np. ten egzemplarz (zaprezentowany na zdjęciu) mały, niepozorny a jego wartość to obecnie 1700 złotych to denar Bolesława Krzywoustego, który przedstawia walkę ze smokiem.

TKB – – .2013

TagiAktualnościBełchatówtalary

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here