PODZIEL SIĘ

Tweet

Kontynuowane są prace na największej tegorocznej inwestycji Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej czyli wymianie rurociągów wraz z modernizacją komór ciepłowniczych. Prace już się zakończyły na osiedlu Dolnośląskim, trwają zaś na osiedlu Tysiąclecia.

Prace związane z przebudową osiedlowych sieci cieplnych w Bełchatowie trwają. Inwestycja na osiedlu Dolnośląskim w pobliżu bloku 201 już się zakończyła, teren doprowadzany jest obecnie do stanu sprzed inwestycji.
Od 16 lipca w związku z przebudową sieci oraz likwidacją węzła grupowego pozbawieni dostaw ciepła byli mieszkańcy os. Tysiąclecia oraz mieszkańcy ul. 1 Maja 15-33. Oprócz wymiany sieci cieplnej konieczna tam była budowa w każdym z budynków węzła cieplnego. Po likwidacji węzłów grupowych każdy z budynków będzie zasilany i rozliczany odrębnie. W blokach tych zmienią się także, na niższe, stawki opłat pobierane za ciepło.
Inwestycja PECu- nie tylko idzie zgodnie z planem,ale także wyprzedza kalendarz robót, co pozwala śmiało wysnuć wnioski, że przed sezonem grzewczym wszystkie zaplanowane inwestycje zostaną wykonane.

TKB – Trwa wymiana rurociągów – 25.07.2013

TagiAktualnościBełchatów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here