PODZIEL SIĘ

Tweet

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bełchatowie kupiło osiem nowych autobusów. Wszystko po to by firma na rynku stała się bardziej konkurencyjna i by w końcu odbiła się od dna.

To, że w Przedsiębiorstwie Komunikacji Samochodowej w Bełchatowie było źle, nikomu nie trzeba przypominać. Firma nie przynosząca zysków, stary tabor- wszystko to pogrążało przedsiębiorstwo, jeszcze większe zamieszanie wprowadziły personalne roszady na stanowisku prezesa. Tak było jeszcze w ubiegłym roku – a jak jest dziś.

Od tego roku firmą zarządza nowy prezes Andrzej Abramowicz. I jak można zauważyć nowa osoba wprowadziła nowe pomysły i zmiany. Przy pomocy finansowej starostwa powiatowego przedsiębiorstwo kupiło nowe autobusy. Firma musi być konkurencyjna i spełniać oczekiwania klientów. Dlatego prócz tych autobusów które już kupiono, są plany na kolejne inwestycje – zaznacza Andrzej Abramowicz.

Prezes PKS-u nie ukrywa, że musiało dojść także do ograniczenia zatrudnienia, i tak 21 osób odeszło z firmy, czy to na emerytury czy to za porozumieniem stron. Obecnie w firmie pracuje 130 osób.Czy zmiany, które planuje PKS przypadną do gustu jego pasażerom? to się okaże, z pewnością jednak wizerunek firmy poprawia się.

TKB – Nowy tabor PKS-u – 22.08.2013

TagiAktualnościBełchatówPKSautobusy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here