PODZIEL SIĘ

Tweet

Załogi z Pabianic otwierają listę zwycięzców 34. Ogólnopolskiego Zlotu Turystów Zmotoryzowanych „Energetyk 2013”.

W tym roku trasa zlotu przebiegała drogami powiatu bełchatowskiego z Bełchatowa przez Myszaki, Postękalice, Bogdanów i Górę Borowską do Bełchatowa a następnie przez Grocholice i Łękawę do mety w Słoku.

34. Ogólnopolski Zlot Turystów Zmotoryzowanych „Energetyk 2013” zainaugurowano w sobotę. Najpierw załogi otrzymały, od organizatorów zlotu, wskazówki dotyczące trasy i ewentualnych niespodzianek na trasie. Po słowie wstępnym załogi mogły przejść do działania. Na starcie rajdu stawiło się 15 załóg, łącznie wzięło udział ok. 60 uczestników.

Pierwsze trzy miejsca w klasyfikacji indywidualnej zdobyły załogi z Pabianic a najlepszą okazała się załoga Dariusza Seroki.

W klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce i Puchar ufundowany przez Dyrektora Naczelnego PGE GiEKSA Oddział Elektrownia Bełchatów Marka Ciapały zdobył KTM „Start „ Pabianice a wręczył go Dyrektor Ekonomiczny Oddziału Elektrownia Bełchatów Maciej Kwapisz.

Puchar dla najlepszego zespołu z Bełchatowa ufundowany przez Przewodniczącego Międzyzakładowego Związku Zawodowego Pracowników Elektrowni Bełchatów Szczepana Króliczaka otrzymała załoga Marcina Radlaka i Katarzyny Litwickiej. Organizatorem XXXIV Ogólnopolskiego Zlotu Turystów Zmotoryzowanych „Energetyk 2013” na trasie Bełchatów – Słok był Klub Motorowy „Energetyk” działający przy Elektrowni Bełchatów.

TKB – 34. edycja Ogólnopolskiego Zlotu Turystów Zmotoryzowanych – 03.09.2013

TagiAktualnościBełchatówzlotenergetyk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here