Tweet

Nie ma już w rozgrywkach 1 Ligi zespołu bez przegranej na koncie. Dziś po raz pierwszy goryczy porażki doznała drużyna PGE GKS Bełchatów, która wraca z Niecieczy bez punktu.

Zgodnie z oczekiwaniami mecz z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza okazał się ciężką przeprawą. Gospodarze dość szybko objęli prowadzenie po strzale Rafała Kujawy w 12. minucie i do końca spotkania nie pozwolili gościom na stworzenie zbyt wielu sytuacji. Najbliżej wyrównania był Paweł Baranowski, który tuż przed przerwą uderzył piłkę w słupek Nowaka. Okazją do poprawy nastrojów własnych jak i kibiców "Brunatni" będą mieli w najbliższą sobotę, kiedy w hicie 8. kolejki o godz. 17:30 będą podejmować Górnik Łęczna.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1-0 PGE GKS Bełchatów

Rafał Kujawa 12 Termalica: 12. Sebastian Nowak – 6. Karol Piątek, 5. Jakub Czerwiński, 17. Dalibor Pleva, 27. Dariusz Jarecki – 11. Damian Piotrowski, 29. Łukasz Pielorz, 2. Dawid Sołdecki, 10. Andrzej Rybski (86, 13. Vojtech Horváth), 15. Jakub Kiełb (81, 4. Kamil Moskal) – 25. Rafał Kujawa (74, 18. Vojtěch Schulmeister). GKS: 1. Arkadiusz Malarz – 17. Adrian Basta, 5. Paweł Baranowski, 24. Maciej Wilusz, 94. Marcin Flis – 16. Mateusz Mak (86, 45. Bartłomiej Bartosiak), 6. Szymon Sawala, 3. Grzegorz Baran (64, 19. Kamil Poźniak), 30. Kamil Wacławczyk, 26. Michał Renusz (69, 8. Andreja Prokić) – 9. Michał Mak. żółta kartki: Pielorz, Sołdecki – Baran, Baranowski, Mateusz Mak. Sędziował: Sebastian Jarzębak (Bytom). Widzów: 1.000

Źródło: gksbelchatow.com