PODZIEL SIĘ

Tweet

Przed nami finałowa edycja Rajdu Bike Orient. W najbliższą niedzielę nasz powiat opanują rowerzyści, którzy będą mogli rywalizować na trzech trasach: rekreacyjnej, pucharowej i rodzinnej.

Ci z Państwa, którzy chcieliby wziąć udział w rajdzie mogą się zapisać w dniu imprezy.

W niedzielę 22 września w okolicach Bełchatowa odbędzie się finałowa edycja Rajdu Bike Orient. Wcześniejsze edycje zostały zorganizowane na Wzniesieniach Łódzkich, w Dolinie Warty i w Górach Przedborskich. Jest to rekreacyjno-sportowa impreza na orientację, w której uczestnicy odnajdują rozmieszczone w terenie punkty kontrolne przy pomocy otrzymanych od organizatora map. Bazą rajdu będzie Gospodarstwo Agroturystyczne "Kardynał" w Grobli k. Kluk. Do dyspozycji uczestników będzie zagospodarowany teren, malowniczo położony nad stawami. Tutaj odbędzie się rozpoczęcie, start i zakończenie imprezy.

Uczestnicy będą mogli rywalizować na trzech trasach: rekreacyjnej, pucharowej i rodzinnej. Na dwóch pierwszych prowadzona będzie klasyfikacja indywidualna, natomiast na trasie rodzinnej trasę należało będzie przebyć w zespołach 2 osobowych lub większych. Rywalizacja polegać będzie na odnalezieniu jak największej liczby wyznaczonych punktów kontrolnych w jak najkrótszym czasie. Impreza przeznaczona jest głównie dla rowerzystów. Na trasie rodzinnej można również startować pieszo. Do pokonania jest od ok. 20 km na trasie rodzinnej do ok. 80 na trasie pucharowej, ale te dystanse mogą być mniejsze, gdyż nie ma konieczności odwiedzania wszystkich punktów kontrolnych. Zgłoszeń do udziału w rajdzie można dokonywać także w dniu zawodów. Więcej szczegółów na stronie www.bikeorient.pl

źródło: Starostwo Powiatowe w Bełchatowie

TKB – Rajd Bike Orient w okolicach Bełchatowa – 20.09.2013

TagiAktualnościBełchatówrajd rowerowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here