PODZIEL SIĘ

Tweet © 2013 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Mieszkańcy ulicy Mioceńskiej na Binkowie skarżą się, że ciężki sprzęt rozjeżdża ich ulicę, niedawno remontowaną. Jak mówią ciężarówki, które jeżdżą na ulicę Kredową, która aktualnie jest remontowana urządziły sobie z Mioceńskiej drogę na skróty.

Znak drogowy, który ma informować o dopuszczalnej masie pojazdów, które mogą się poruszać ulicą Mioceńską jest zakryty. Dlaczego? Nie wiadomo. Jednak nie jest tajemnicą, że jest to zakaz wjazdu dla pojazdów powyżej 2,5 tony. Sama droga została poddana gruntownemu remontowi kilka lat temu. Mieszkańcy Mioceńskiej mieli więc do dyspozycji nową, gładką jak stół drogę. Do czasu, gdy rozpoczął się remont kolejnej ulicy na osiedlu Binków – Kredowej. Wtedy to jak mówią mieszkańcy ciężki sprzęt z ich ulicy zrobił sobie drogę na skróty i rozjeżdża ich ulicę.

Rzecznik prezydenta potwierdza, że wykonawca inwestycji przyznał się, że doszło do takich nadużyć, jednak ma się to więcej nie powtórzyć. Wciąż jednak pozostaje pytanie kto i dlaczego zakrył znak drogowy ?

TKB – – .2013

TagiAktualnościBełchatówmioceńskakredowabinkówznakidroga

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here