PODZIEL SIĘ

Tweet © 2013 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Jak walczyć z rakiem piersi, jak bardzo potrzebne jest wsparcie w czasie choroby, jak funkcjonować po takich przejściach – wiedzą najlepiej one – Amazonki, które pokazują, jak należy cieszyć się życiem.

Amazonki czyli kobiety w trakcie lub po leczeniu raka piersi, mają swoje Kluby w całej Polsce. Spotykają się, rozmawiają, wspierają i namawiają te kobiety, które boją się mówić o swojej chorobie, by wyszły z domu i zaczęły normalnie żyć. To one dają najlepsze świadectwo, jak należy cieszyć się życiem, które jest bardzo kruche, ale które może być piękne i wesołe. Wszystko zależy od nas. Bełchatowskie Amazonki postanowiły wziąć udział w wyjątkowych zajęciach rehabilitacyjnych- w nauce tańca. Jak mówią, to świetny sposób na zrelaksowanie się, ale i na wyćwiczenie całego ciała. Zajęcia dostosowane są do wieku i sprawności uczestniczek – zaznacza Mateusz Szałański instruktor tańca.

Z tańca każdy może czerpać zadowolenie i młodszy i starszy. Ważne, by były chęci, a Amazonkom ich nie brakuje. Zajęcia wspierane są przez Miejskie Centrum Kultury w ramach projektu Inicjatywy Lokalne.

TagiAktualnościBełchatówamazoznkiTaniecgwarekmck

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here