PODZIEL SIĘ

Tweet © 2013 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Szkoła to miejsce, w którym dzieci przede wszystkim zdobywają wiedzę, ale jest to także miejsce gdzie można się całkiem nieźle bawić. Tym bardziej, że wiele placówek dba o to, by uczniowie wolny czas spędzali atrakcyjnie i bezpiecznie.

Każdy uczeń po 45-minutowej lekcji zasługuje na chwile relaksu. Ten wolny czas wykorzystywany jest w różny sposób, jeżeli aura nie sprzyja dzieci bawią się na korytarzach, bądź specjalnie do tego przygotowanych salkach. Kiedy pogoda na to pozwala uczniowie mogą wybiegać się na boisku. A jeżeli szkolny plac wyposażony jest na przykład w nowoczesny i bezpieczny „mini plac zabaw” to przerwa często staje się ciekawsza od lekcji. Taki nowy zabawowy sprzęt zyskała ostatnio Szkoła Podstawowa nr 4.

Nowy plac zabaw szybko zyskał sympatię uczniów „czwórki”. Co prawda pogoda z dnia na dzień jest mniej zachęcająca do zabaw na powietrzu, ale i tak huśtawka czy też zjeżdżalnia dają dzieciom wiele radości.
Jeżeli fundusze pozwolą to jest szansa na to, by plac zabaw rozbudować o kolejne elementy. Póki co dzieci bawią się i cieszą z tego co mają.

TKB – Nowy "mini" plac zabaw w SP4 – 08.10.2013

TagiAktualnościBełchatówmini placSp 4dzieciszkoła

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here