PODZIEL SIĘ

Tweet foto: © 2013 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

W najbliższą niedziele na obiekcie Powiatowego Centrum Sportu rozegrane zostaną zawody Bełchatów Arena Games – Zawody CrossFit.

Będzie to już druga edycja tej imprezy w naszym mieście. Crossfit to doskonały sposób na sprawdzenie swoich możliwości – zapisy będą prowadzone w dniu zawodów. Dla najlepszych przewidziano nagrody.

Projekt Bełchatów Arena Games 2 ma na celu pokazanie zróżnicowanych zestawów ćwiczeń, wykonywanych w krótkich, intensywnych seriach na dużych obciążeniach. Najlepszą formą przygotowania do wyzwań sprawnościowych jest urozmaicony trening ogólnorozwojowy. W Bełchatów Arena Games zawodnicy walczą o tytuł Best Athletic Man&Woman. Program i przewidziane konkurencje do ostatniego momentu utrzymywane są w ścisłej tajemnicy. Trzeba być gotowym na wszystko. W pierwszej edycji tej imprezy tytuł "Najlepszych" zdobyli: Karolina Pitoń i Sebastian Czuchrowski.

Zawody odbędą się w niedzielę 13 października na obiekcie Powiatowego Centrum Sportu. Weryfikacja zawodników od godz.13:00, odprawa techniczna 13:30, a pół godziny później rozpoczęcie zawodów. Zapisy będą prowadzone w dniu zawodów do godz. 13:00.

TKB – Crossfit na PCS – 11.10.2013

TagiSportBełchatówPCScrossfit

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here