PODZIEL SIĘ

Tweet foto: © 2013 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Przed nami jubileusz I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Broniewskiego, które w tym roku świętuje 65-lecie powstania.

Uroczystości odbędą się w dniach 12-14 października. Trwają ostatnie przygotowania do obchodów jubileuszu 65-lecia powstania I Liceum Ogólnokształcącego, który odbędzie już w ten weekend. Uroczystości rozpoczną się w sobotę mszą święta w kościele Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Bełchatowie o godzinie 10:00. O godzinie 11:30 zaplanowano uroczystości jubileuszu w budynku szkoły. W programie przewidziano m.in prezentacje prac artystycznych uczniów i absolwentów I LO, emisje filmów z życia szkoły.
Przybyli na uroczystość goście będą mieli także okazję do powspominania swoich szkolnych czasów. 13 października o godzinie 15:00 uczniowie „Broniewskiego” w sali teatralnej Miejskiego Centrum Kultury zaprezentują spektakl pod tytułem „ W oparach absurdu, czyli o Tuwimie inaczej”. 14 października natomiast zaplanowano szkolne uroczystości z okazji Święta Edukacji Narodowej połączone ze złożeniem ślubowania uczniów klas pierwszych.

TKB – Jubileusz 65-lecia szkoły – 11.10.2013

TagiAktualnościBełchatówI LO Broniewskijubileusz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here