PODZIEL SIĘ

Tweet foto: © 2013 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Prezydent Miasta Bełchatowa oraz Parafie Rzymsko-Katolickie Dekanatu Bełchatowskiego zapraszają wszystkich mieszkańców na kolejne wydarzenia związane z IX Bełchatowskimi Dniami Papieskimi.

W sobotę, 19 października w parafii NMP Nieustającej Pomocy (przy ul. ks. J. Popiełuszki 9) odbędzie się Msza Św. w intencji Ojczyzny i Ludzi Pracy. Nabożeństwo rozpocznie się o godz. 18:00, zaś tuż przed nim – ok. godz. 17:45 zaplanowano złożenie kwiatów pod tablicą pamiątkową. O godz. 19:30 w parafii Farnej (ul. Kościuszki 2) bełchatowianie będą mieli okazję obejrzeć spektakl pt. „Miłość jest najważniejsza” z udziałem aktora Jerzego Zelnika oraz Krzysztofa Kamińskiego (recytacja) i Michała Lorenca (muzyka). Wstęp wolny.

W niedzielę, 20 października Organizatorzy zapraszają do kościoła pw. Narodzenia NMP (ul. Kościuszki 2), gdzie o godz. 12:00 odbędzie się Msza Św. O godz. 17:00 w kinie "Kultura" zaplanowano projekcję filmu "Cristiada", zaś o godz. 21:00 Apel Jasnogórski przy pomniku bł. Jana Pawła II.

22 października, o godz. 18:00 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego (os. Binków) odbędzie się Msza Św. pod przewodnictwem ks. biskupa Ireneusza Pękalskiego z wprowadzeniem relikwii Papieża Polaka.

Nie zabraknie także tradycyjnego kiermaszu kremówek papieskich, który tym razem odbędzie się w niedzielę, 20 października w godz. 10:00-16:00 (ul. Kościuszki 2 przy Dzwonnicy)

Źródło: www.belchatow.pl

TKB – IX Bełchatowskie Dni Papieskie – 18.10.2013

Zdjęcia: TagiAktualnościBełchatów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here