PODZIEL SIĘ

Tweet foto: © 2013 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Próba skorumpowania interweniujących policjantów zakończyła się dla awanturującego 50-letniego bełchatowianina zatrzymaniem i zarzutami. Podejrzanemu grozi teraz kara nawet do dziesięciu lat więzienia.

Bełchatowscy policjanci 5 listopada 2013 roku, kilkanaście minut po dwudziestej, otrzymali telefoniczną prośbę bełchatowianki o udzielenie pomocy. Zagrożeniem dla kobiety okazał się, awanturujący i agresywny, nietrzeźwy mąż. Interweniujący policjanci obserwując zachowanie 50-letniego mężczyzny, po analizie jego dotychczasowego zachowania wobec bliskich, zdecydowali o jego zatrzymaniu w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia. Wówczas bełchatowianin zaproponował funkcjonariuszom pieniądze w zamian za odstąpienie od czynności służbowej. Próbował też wręczyć kilka banknotów jednemu z policjantów. Interweniujący funkcjonariusze o zaistniałym zdarzeniu natychmiast powiadomili dyżurnego bełchatowskiej policji.

W konsekwencji korupcyjnej propozycji 50-latek trafił do aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa, zagrożonego karą nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP BełchatówTagiAktualnościBełchatówPolicjałapówki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here