PODZIEL SIĘ

Tweet foto: © 2013 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Sezon łyżwiarski czas zacząć. Już w najbliższy piątek o godz. 15.00 ruszy miejskie lodowisko.

Amatorzy ślizgania mogą korzystać z obiektu siedem dni w tygodniu. Lodowisko, tradycyjnie będzie otwarte w godzinach 9:00-21:00. Większym zmianom nie ulega także harmonogram wejść. W tygodniu (poniedziałek – piątek) do południa będą się odbywać zajęcia dla zorganizowanych grup szkolnych. Później od ok. godz. 15:00 z tafli będą mogły korzystać osoby indywidualne. Zaś w weekendy, czyli w sobotę i niedzielę będzie się można ślizgać od godz. 9:00. Kolejne wejścia o 10:30, 12:00, 13:30 oraz 15:00, 16:30, 18:00 i 19:30.
Dobra informacja to także taka, że ceny pozostaną takie same jak w poprzednim sezonie. Za 60 minut jazdy dzieci, młodzież i studenci (po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej, studenckiej) zapłacą 2 zł, dorośli 5 zł. Osoby, które chciałyby skorzystać z lodowiska, a nie mają swoich łyżew mogą je wypożyczyć. Koszt wypożyczenia sprzętu na jedną godzinę, to 5 zł.

Na lodowisku nie zabraknie także ciekawych przedsięwzięć, wzorem lat ubiegłych. Już trwa opracowywanie kalendarza takich wydarzeń, być może jedną z pierwszych imprez będzie dyskoteka andrzejkowa.

TKB – – .2013

TagiAktualnościBełchatówlodowiskołyżwysezon

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here