PODZIEL SIĘ

Tweet foto: © 2013 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Mimo chłodu i twardych upadków, uwielbiają to co robią, hokej to ich pasja podkreślają młodzi sportowcy należący do Uczniowskiego Klubu Sportowego „Niedźwiadek” Hokej Bełchatów.

Uczniowski Klub Sportowy "Niedźwiadek" Hokej Bełchatów powstał przy Lodowisku Miejskim w Bełchatowie 17 listopada 2010 roku. Zrzesza dzieci i młodzież w wieku od 8 do 15 lat. Jak podkreśla trener, jest to sport wymagający, ale i dający wiele satysfakcji. Prócz zyskania dobrej kondycji, młodzież uczy się także współpracy zespołowej. Co ważne, dla przyszłych adeptów hokeja na lodzie, by zapisać się do „Niedźwiadka” nie trzeba idealnie jeździć na łyżwach, tego można nauczyć się na treningach.
Dla części dzieci rozpoczynających przygodę z hokejem UKS zapewnia sprzęt ochronny zawodnika i bramkarza. W sezonie 2011/2012 UKS podjął ścisłą współpracę z Łódzkim Klubem Hokejowym i wspólnie biorą udział w turniejach i lidze Polskiego Związku Hokeja na Lodzie na terenie całego kraju. Co takiego jest w tym sporcie, że zdobywa on coraz większą popularność, jak mówią jego miłośnicy, hokej jest lepszy od piłki nożnej, początki może nie są łatwe, ale warto, bo to świetny sport.
W chwili obecnej klub liczy 28 zawodników. Przez cały czas prowadzony jest nabór nowych adeptów hokeja na lodzie. Więc jeśli ktoś ma ochotę spróbować swoich sił w tym sporcie – teraz nadarza się świetna okazja.

TKB – – .2013

TagiAktualnościBełchatówhokejniedźwiadeklodowiskodziecimłodzież

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here