PODZIEL SIĘ

Tweet foto: © 2013 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

W XIX edycji konkursu Polskiej Nagrody Jakości w kategorii ,,duże organizacje produkcyjno – usługowe’’ laureatem został: Oddział Elektrownia Bełchatów, jak prestiżowe jest to wyróżnienie o to pytamy dyrektora Elektrowni Marka Ciapałę

PGE GiEK SA Oddział Elektrownia Bełchatów została laureatem tegorocznej, XIX edycji Konkursu Polskiej Nagrody Jakości w kategorii ,,duże organizacje produkcyjno – usługowe’’ organizowanym pod patronatem wicepremiera i ministra gospodarki. Polska Nagroda Jakości ma za zadanie promowanie nowoczesnych metod zarządzania, które pozwolą organizacjom osiągać sukces na rynku krajowym i międzynarodowym.
Jest to jedna z najważniejszych nagród jakie otrzymała elektrownia w ostatnich latach. Nagroda ta to owoc „ zbiorowego wysiłku załogi zorientowanego na ustawiczne doskonalenie zarządzania we wszystkich aspektach, sferach i efektach działalności organizacji’’ – wynika z komunikatu Komitetu Polskiej Nagrody Jakości. Organizatorami konkursu są : Krajowa Izba Gospodarcza, Polskie Centrum Badań i Certyfikacji oraz Klub Polskie Forum ISO 9000.
Nagroda trafiła na honorowe miejsce w gabinecie Jacka Kaczorowskiego prezesa PGE GiEK S.A.

TKB – Nagroda Jakości dla Elektrowni – 18.11.2013

TagiAktualnościBełchatówelektrowniajakośćPGEnagroda

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here