PODZIEL SIĘ

Tweet foto: © 2013 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

W Miejskim Centrum Kultury odbył się finał konkursu wokalnego „Małe Gwiazdy”, w konkursie wystąpiło 34 małych artystów z 12 szkół z terenu powiatu.

Po raz VII w Miejskim Centrum Kultury zorganizowano finał konkursu wokalnego pt. „Małe Gwiazdy” w wykonaniu najmłodszych od 6 do 9 lat. Każdego roku impreza ta cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno dzieci jak i słuchaczy. Celem konkursu jest rozwijanie zdolności wokalnych oraz wrażliwości i kultury scenicznej najmłodszych. Tegoroczna edycja była na wysokim poziomie, sala koncertowa wypełniona była po brzegi.
Wybór zwycięzców do łatwych nie należał. Jury w końcu jednak podjęło decyzję i tak: pierwsze miejsce zajęła Wiktoria Zwierzak ze Szkoły Podstawowej w Chabielicach, drugie miejsce Kinga Janura z Zespołu Szkolno Przedszkolnego nr 9 w Bełchatowie, trzecie miejsce przypadło Kai Płomińskiej ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Bełchatowie. Przyznano także wyróżnienia, otrzymali je: Małgorzata Czapla z ZSP nr 9, Amelia Jędrzejewska SP Drużbice, Aleksanda Gul SP nr 13, Amelia Bedlechowicz SP nr 4, Patrycja Łapa, Jan Duszyński SP nr 13. Honorowy patronat nad imprezą objął prezydent miasta.

TKB – Małe gwiazdy w MCK-u – 09.12.2013

TagiAktualnościBełchatówmckgwiazdyKonkurs

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here