PODZIEL SIĘ

Tweet foto: © 2015 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Największe inwestycje w polskiej energetyce, przyszłość energetyki i ciepłownictwa, technologie na miarę XXI wieku – o tym m.in dyskutowano podczas XVII edycji Sympozjum Naukowo-Technicznym ENERGETYKA BEŁCHATÓW 2015.

To wydarzenie od wielu lat ma swoje stałe i ważne miejsce w kalendarzu energetycznych spotkań. Przez trzy dni w naszym mieście odbywało się Sympozjum Naukowo-Techniczne Energetyka Bełchatów 2015. Tegoroczna XVII już edycja zgromadziła kilkuset specjalistów branży elektroenergetycznej, zarządzających spółkami dostarczającymi najnowocześniejsze rozwiązania dla energetyki oraz niezależnych ekspertów.

Uczestnicy sympozjum wzięli udział w Forum Energetycznym, które dotyczyło nieuchronnych przeobrażeń w najbliższych dekadach. Zgromadzeni goście mogli także zabrać głos podczas debaty "Węgiel, gaz, OZE, a może odpady" oraz "Wynalazki dla przemysłu…czyli energetyka bezodpadowa, a energia w paczkach, o innowacyjności w XXI w." Tradycyjnie sympozjum towarzyszyła wystawa firm związanych z branżą.

TKB – Sympozjum Naukowo-Techniczne – 09.09.2015

TagiAktualnościBełchatówSympozjum Naukowo-Techniczne Energetyka 2015 Bełchatów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here