Za nami XVI edycja Mistrzostw Województwa Łódzkiego Strażaków w Lekkoatletyce. Sportowe zmagania strażaków odbyły wczoraj w Kleszczowie. Główne trofeum w klasyfikacji generalnej trafiło w ręce strażaków z KP PSP z Kutna.

Zawody przeprowadzono w kilku konkurencjach: bieg na 100 m, 1000 m, sztafeta 4 x 100 m, skok w dal, pchnięcie kulą.

W klasyfikacji ogólnej tegorocznych mistrzostw zwyciężyła Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie. Drugie miejsce wywalczyli strażacy z KP PSP Opoczno, natomiast trzecie KP PSP Tomaszów Mazowiecki.

Tuż za podium uplasowali się strażacy z KP PSP z Bełchatowa. Jeśli chodzi o indywidualne wyróżnienia dla reprezentantów naszego miasta to warto podkreślić, że w konkurencji biegu na 100 metrów trzecie miejsce zajął Marcin Walaszczyk. Natomiast w wyróżnieniach drużynowych bełchatowska komenda najlepiej wypadła w konkurencji pchnięcia kulą. Suma uzyskanych punktów dała bełchatowianom trzecia lokatę. Zwycięzcom gratulujemy.

TKB – XVI edycja Mistrzostw Województwa Łódzkiego Strażaków – 09.09.2015

TagiSportBełchatówXVI edycja Mistrzostw Województwa Łódzkiego Strażaków w lekkiej atletyce