Ida Lis reprezentantka BKL  z Pucharem Polski juniorek. Ta utytułowana już zawodniczka po raz kolejny udowodniła, że w kategorii powyżej 57 kilogramów jest zawodniczką, z którą trzeba się liczyć.

Podczas zawodów zorganizowanych w Skierniewicach Ida Lis została również najlepszą juniorką w kategorii open oraz zajęła II miejsce w kategorii senior do 72 kg.

Te zawody dla młodej zawodniczki okazały się bardzo dobre. Ida wywalczyła również III miejsce w kategorii open senior. Tu stawka była mocno obsadzona, w tej kategorii startowało aż 88 zawodniczek.

Ida Lis osiągnęła bardzo dobre wyniki: przysiad 152.5 kg, wyciskanie 82.5 kg, martwy ciąg 178 kg. W sumie uzyskała w trójboju siłowym 413 kg co jest rekordem Polski do lat 18, 20 i 23.