PODZIEL SIĘ

Przy ulicy Energetyków oddano do użytku miejsce wymyślone i stworzone specjalnie dla seniorów. Cafe Senior Raj to nieodpłatna oferta, z której skorzystać mogą wszyscy seniorzy niezależnie od tego czy są zrzeszeni w klubach, stowarzyszeniach czy nie.

Pokoje z kanapami i fotelami, w których można wspólnie pooglądać telewizje, czy skorzystać z komputerów, duża przestrzeń z aneksem kuchennym i stolikami, które można wykorzystać do wspólnego biesiadowa czy organizacji prelekcji, wydzielone miejsce gdzie seniorzy mogą ćwiczyć na urządzeniach aerobowych, gabinety lekarskie i pokoiki z różnym przeznaczeniem. Do tego bogato wyposażona biblioteczka.

Cafe Senior Raj to miejsce przyjazne seniorom i pod ich potrzeby skonstruowane.

A korzystać z tych dobrodziejstw mogą wszyscy seniorzy, wystarczy po prostu przyjść. Miejsce czynne jest od poniedziałku do piątku przez 10 godzin dziennie. W ramach działalności Cafe Senior Raj będą organizowane szkolenia np. podstaw obsługi komputera.

Tu również będzie się mieścił również Punkt Informacji Prozdrowotnej z dietetykiem, gabinetami lekarskimi. To oferta dla wszystkich mieszkańców niezależnie od wieku.

Cafe Senior Raj to projekt zrealizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego. Pomysł powstania takiego miejsca zgłosiło 15 organizacji, a w głosowaniu poparło go ponad 800 osób.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here