PODZIEL SIĘ

PGE GKS Bełchatów pokonał w meczu wyjazdowym Siarkę Tarnobrzeg 4:2. To ważne 3 punkty i pierwsze zwycięstwo „Brunatnych” pod wodzą nowego trenera.

Wszystkie 6 bramek padło w pierwszej połowie spotkania. Już w pierwszej minucie „Brunatnych” na prowadzenie wyprowadził Patryk Janasik.

To było szczególnie dobre spotkanie dla Piotra Giela, który w pierwszej połowie meczu zdobył klasycznego hattricka strzelając gole kolejno w 28., 32. i 40. minucie spotkania.

Bramki dla gospodarzy padły w 33. i 39. minucie. Siarka Tarnobrzeg nie była jednak w stanie wydrzeć tego zwycięstwa bełchatowianom.

Po tym meczu PGE GKS Bełchatów awansował na 7 miejsce w tabeli spychając tym samym Siarkę Tarnobrzeg na ósme.

Kolejne spotkanie przed „Brunatnymi” w sobotę. W meczu wyjazdowym zmierza się z ROW Rybnik 1964.