3:0 zakończył się mecz przy sportowej między PGE GKS Bełchatów a Wisłą Puławy. To ważne punkty, które zapewnią spokój drużynie w ostatnich spotkaniach w sezonie.

Bełchatowianie trzykrotnie trafiali do bramki przeciwników. Wszystkie gole padły w drugiej połowie. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Dawid Flaszka w 55. i 83. minucie. Wynik na 3:0 podniósł w doliczonym czasie Szczepan Kogut.

Mecz ważny, a zdobyte punkty bezcenne. Obecnie po 32. kolejkach PGE GKS Bełchatów jest na 6 miejscu w tabeli ligowej. Od strefy spadkowej bełchatowian dzieli 9 punktów.

Po dwóch wygranych na własnym obiekcie, kolejny mecz „Brunatni” rozegrają na wyjeździe. W sobotę zmierzą się z Gryfem Wejherowo. Zapisy chętnych na wyjazd na ten mecz prowadzone będą do piątku do godziny 13.00.