PODZIEL SIĘ

Nie zamierzam spełniać żądań prezesa WOD. – KAN. Piotra Kopka – mówi podczas konferencji prasowej Edward Olszewski. Nie można również mylić uzasadnionej krytyki z naruszeniem dóbr osobistych spółki – dodaje.

Przypomnijmy, chodzi o konferencję, którą w dniu 12 czerwca zwołał Edward Olszewski, a podczas której skrytykował niepodpisanie przez zarząd WOD- KAN. Sp. z o. o. w terminie związania z ofertą, umowy z wyłonionym wykonawcą projektu „Budowa Zamkniętych Komór Fermentacyjnych”. Po tej konferencji spółka WOD. – KAN. zażądała od Edwarda Olszewskiego przeprosin i wpłacenia 10 tysięcy złotych na cele charytatywne. Dzisiaj Edward Olszewski odniósł się do pisma, które otrzymał w tej sprawie od WOD. – KAN.

Zdaniem Edwarda Olszewskiego przeprosiny należą się, ale od Piotra Kopka w stosunku do radnych, którzy złożyli pismo do prezydent o odwołanie go z prezesury w WOD. – KAN, wszystkich mieszkańców, którzy nadal mają nierozwiązany problem odoru w mieście i samej prezydent, której do końca kadencji nie uda się spełnić najważniejszej obietnicy wyborczej.

Całość konferencji zaraz po TeleDniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here