PODZIEL SIĘ

Wracamy do sprawy poszerzenia obszaru gminy Bełchatów częścią terenów gminy Kleszczów. Głos w dyskusji zabiera wójt gminy Kleszczów, który do redakcji wysłał oświadczenie w tej sprawie.

W oświadczeniu Sławomir Chojnowski wójt gminy Kleszczów napisał : „… O nikczemnych planach, jakie wobec części Gminy Kleszczów mają poseł Małgorzata Janowska i wójt Kamil Ładziak, społeczność Gminy Kleszczów dowiaduje się z konferencji prasowych. Mamy odnieść wrażenie, że wszystko już zostało policzone, przekalkulowane i podzielone, a mieszkańcy 6-tysięcznej Gminy Kleszczów powinni słać gratulacje do biura poselskiego za rewolucyjny pomysł pani Janowskiej, który błyskawicznie przyspieszy rozwój całego Powiatu Bełchatowskiego.”

Dalej czytamy, „… Projekt podziału Gminy Kleszczów nie zasługuje na rozmowę. Jest pomysłem bolszewickim , zmierza jedynie do wzniecania konfliktów”.

…” Nie będzie żadnego rozbioru Gminy Kleszczów!” zapewnia w piśmie wójt i wzywa zarówno samorządowców jak i parlamentarzystów do skupienia się na pomysłach integrujących społeczność powiatu i szukania innowacyjnych ścieżek rozwoju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here