PODZIEL SIĘ

KWW Nowe Pokolenie, to pierwszy bełchatowski zarejestrowany w Państwowej Komisji Wyborczej komitet, który walczyć będzie o głosy mieszkańców w najbliższych wyborach samorządowych. Ubiegać się będą o miejsca w Radzie Miasta, mają również swojego kandydata na urząd prezydenta Bełchatowa.

To grupa młodych Bełchatowian, społeczników i działaczy stowarzyszeń.
Lider ugrupowania Patryk Marjan, który jest kandydatem Nowego Pokolenia na prezydenta miasta to współzałożyciel i działacz stowarzyszenia Bełchatowianie dla Narodu.

Podczas dzisiejszej konferencji przedstawiono główne założenia programowe, z którym Nowe Pokolenie idzie do wyborów. Chcą miedzy innymi transparentności władzy, zakazu łączenia stanowisk w samorządzie i jednostkach podległych miastu, odpolitycznienia spółek i jednostek miejskich oraz łatwiejszego dostępu do informacji publicznej.

Chcą działającego na preferencyjnych warunkach inkubatora przedsiębiorczości, zmniejszenia bądź likwidacji podatków lokalnych i uzbrojenia strefy przemysłowej. Stawiają na rozwój małej i średniej przedsiębiorczości w mieście.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here