PODZIEL SIĘ

W Radzie Powiatu są obecnie cztery siły polityczne, trzy z nich zawiązały kluby radnych. PiS, który jest najliczniejszy ma aż 11 przedstawicieli. Szefem klubu radnych PiS został Jacek Bakalarczyk.

Klub zawiązał również 3 –osobowy skład radnych, którzy mandat uzyskali z startując z listy Plus-a. Ten klub zawiązany został pod nazwą Porozumienie Plus, a szefem tej komórki został Marek Chrzanowski.

Klub zawiązali również radni, którzy otrzymali mandaty startując z listy EBE Wspólnie Dla Powiatu. Przewodniczącym klubu pod taką samą nazwą został Jacek Zatorski.

Swojego klubu nie zgłosiła Ziemia Bełchatowska, która po ostatnich wyborach wprowadziła 6 radnych. Jak zapowiadają zrobią to ,gdy obecni będą wszyscy radni tego ugrupowania. Na tej sesji nie było Krzysztofa Gajdy i oficjalnie jest to jedyny powód nie zgłoszenia dotychczas klubu radnych.

1 KOMENTARZ

  1. A smród z oczyszczalni ścieków jest nadal a tego obecne władze nie rozwiążą bo do tego potrzeba fachowców i pieniędzy które rozchodzą się jako partyjne łupy wśród swoich

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here