PODZIEL SIĘ

W tym roku PGE Skra Bełchatów po raz kolejny organizuje akcję „Ferie z PGE Skrą”. Szansę spędzenia niezapomnianych kilku dni z mistrzami Polski bękdą miały dzieci i młodzież w wieku od 10 do 16 lat, które wyślą swoje zgłoszenie do klubu.

Osoby, które chciałyby spędzić ferie z PGE Skrą muszą przede wszystkim pobrać i wypełnić specjalny formularz a potem przesłać go na adres mailowy marketing@skra.pl. Klub przyjmuje zgłoszenia do 1 lutego, do godz. 13. Przy wyznaczaniu zwycięzców decyduje kolejność zgłoszeń, a ogłoszenie osób, które zakwalifikują się do projektu, nastąpi najpóźniej 6 lutego. Wyniki będą opublikowane na oficjalnej stronie klubu.

„Ferie z PGE Skrą” potrwają od 11 do 16 lutego. Zajęcia będą odbywały się w hali Energia w Bełchatowie (ul. Dąbrowskiego 11). Młodzi fani PGE Skry będą mieli możliwość obejrzenia treningów mistrzów Polski, spotkania z drużyną, wzięcia udziału w specjalnych zajęciach sportowych oraz obejrzenia na żywo meczu z Cuprum Lubin. Na zakończenie każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy dyplom oraz klubowe gadżety.

Pełny regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej klubu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here