PODZIEL SIĘ

W tym roku PGE Skra Bełchatów po raz kolejny organizuje akcję „Ferie z PGE Skrą”. Szansę spędzenia niezapomnianych kilku dni z mistrzami Polski bękdą miały dzieci i młodzież w wieku od 10 do 16 lat, które wyślą swoje zgłoszenie do klubu.

Osoby, które chciałyby spędzić ferie z PGE Skrą muszą przede wszystkim pobrać i wypełnić specjalny formularz a potem przesłać go na adres mailowy marketing@skra.pl. Klub przyjmuje zgłoszenia do 1 lutego, do godz. 13. Przy wyznaczaniu zwycięzców decyduje kolejność zgłoszeń, a ogłoszenie osób, które zakwalifikują się do projektu, nastąpi najpóźniej 6 lutego. Wyniki będą opublikowane na oficjalnej stronie klubu.

„Ferie z PGE Skrą” potrwają od 11 do 16 lutego. Zajęcia będą odbywały się w hali Energia w Bełchatowie (ul. Dąbrowskiego 11). Młodzi fani PGE Skry będą mieli możliwość obejrzenia treningów mistrzów Polski, spotkania z drużyną, wzięcia udziału w specjalnych zajęciach sportowych oraz obejrzenia na żywo meczu z Cuprum Lubin. Na zakończenie każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy dyplom oraz klubowe gadżety.

Pełny regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej klubu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here