PODZIEL SIĘ

Młodzi kierowcy na celowniku bełchatowskiej policji – miniony weekend zaowocował dwoma zdarzeniami drogowymi z udziałem właśnie młodych kierujących. Brak ostrożności, jazda z nadmierną prędkością, to główne przyczyny zdarzeń.

W piątkową noc przy ulicy Lipowej doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 19-letnia bełchatowianka kierując BMW nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, wpadła w poślizg i uderzyła w drzewo. Siła uderzenia spowodowała, że pojazd odbił się i kierująca uderzyła w kolejne drzewo rosnące po tej samej stronie drogi. Kierująca bmw, z obrażeniami została przewieziona do szpitala.

Trzy godziny później, około 2.00 w Dobrzelowie kierujący oplem corsą nie dostosował prędkości do warunków drogowych i wpadł w poślizg. 20-latek stracił panowanie nad autem, zjechał ze skarpy i zatrzymał się na polu poza drogą. W rozmowie z policjantami tłumaczył, że na drogę prawdopodobnie wybiegł lis i chcąc uniknąć zderzenia, zaczął raptownie hamować. Kierujący i 20-letnia pasażerka z ogólnymi stłuczeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala w Piotrkowie Trybunalskim. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here